Szklana tylna drzwi tylne obudowy do HTC U11/ U11+ Plus / U11 EYES / U12 tylna pokrywa baterii etui z częściami zamiennymi obiektywu kamery

s16772

Nowy produkt

zł75.62

Szklana tylna drzwi tylne obudowy do HTC U11/ U11+ Plus / U11 EYES / U12 tylna pokrywa baterii etui z częściami zamiennymi obiektywu kamery

Specyfikacja:

1. Dobra jakość dzieli pokrywę komory baterii do HTC U11/ U11+ Plus / U11 EYES / U12

2. popraw złamaną lub uszkodzoną pokrywę baterii telefonu HTC U11/ U11+ Plus / U11 EYES / U12 , za pomocą tej części sprawdź swój telefon na nowy.

3. Każdy produkt jest testowany przed wysyłką i w 100% działa.

4. Uwaga: Do zainstalowania tego produktu zaleca się zwrócić się do specjalisty lub specjalisty.

Co znajduje się w opakowaniu :

1 pokrywa komory baterii do HTC U11/ U11+ Plus / U11 EYES / U12

Zdjęcia Produktu :

Płatność :

Wysyłka będzie realizowana po waszej stronie i upewnij się, że adres dostawy jest pełny i poprawny.

*Płatność z góry i wysyłka będzie z 48 godzinami dla większej części z wysyłki produktów:

* Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin roboczych po potwierdzeniu płatności,jeśli istnieje uroczysty lub specjalny okres, informujemy.(poinformujemy cię inmmediately, gdy zakupiony produkt lub kolor nie są dostępne)

* Przekazywanie Stalowawolamiastorowerow.pl stand shipping,jeśli potrzebujesz towar pilnie,proszę, skontaktuj się z nami w celu szybkiej dostawy.(DHL, Fedex,EMS, itp)

* gdy masz pakiet w ciągu 24 godzin, proszę,sprawdź go dokładnie, jeśli są jakieś problemy, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

* jeśli nie otrzymasz go w ciągu czasu dostawy, skontaktuj się z nami bez wahania, sprawdzimy go dla ciebie.

Gwarancji:

* Cały produkt 3 miesiące gwarancji.

* Każdy produkt jest testowany przed wysyłką,prosimy o kontakt z nami w ciągu 3 dni po otrzymaniu przesyłki, jeśli nie jesteś zadowolony z produktów (prawdziwe zdjęcia i inne dowody muszą być podane),oferujemy państwu wymianę/zwrot pieniędzy, jeśli towar nie tak, jak to opisano.

* Gwarancja nie obejmuje wszelkie produkty, które fizycznie są uszkodzone lub nie są w normalnych warunkach pracy, w wyniku niewłaściwego użytkowania lub nieprawidłowej instalacji ze strony kupującego/użytkownika.

* Do wymiany, zwrócony opłaty wysyłki będzie płaci kupujący, i sprzedający zapłaci za wysyłkę wymiany.PYTANIA I ODPOWIEDZI:

* Jak ustalić, która część ekranu potrzebujesz dla twojego urządzenia?

Tylko wyświetlacz LCD: Jeśli obraz pod szkłem złamane, a panel dotykowy nie, to potrzebny jest tylko wyświetlacz LCD.

Digitizer ekran dotykowy: jeśli górny panel dotykowy lub szklana górna część треснуты lub złamane, ale obraz pod nią w porządku, to potrzebujesz tylko panel dotykowy.

Pełny ekran z panelem dotykowym i wyświetlaczem LCD: Jeżeli górny panel dotykowy zepsuty, a matryce obraz jest albo czarne, albo wadliwy, potrzebny jest pełny ekran.

* Dlaczego warto nam zaufać?

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości, klienci nie martwią się o jakości naszych produktów.Nasze zalety-dobra jakość i najwyższy usługę.

My fair/odpowiedzialny i profesjonalny zespół.

* Czy może on być wysłany do mojego kraju?

Możemy wysłać przedmioty 99% krajów na świecie.jeśli twój kraj nie może być wybrana na Stalowawolamiastorowerow.pl , prosimy o kontakt z nami.

* Jak rozwiązywać problemy?

Wszelkie pytania, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami za pośrednictwem Stalowawolamiastorowerow.pl message center lub w inny sposób(whatsapp / skype) itd...

Twoje zadowolenie jest najważniejsze, musimy rozwiązać swoje problemy dobrze.

  • marka: LTPro
  • Kompatybilny Marka: HTC
  • Numer Modelu: Tylna Pokrywa Baterii Z Częściami Zamiennymi Obiektywu Kamery
  • Projekt: BAR
  • Nazwa: Pokrywa baterii do HTC U11/ U11+ Plus / U11 EYES / U12
  • Typ: Szklana tylna tylne drzwiczki obudowy do HTC U11/ U11+ Plus / U11 EYES / U12
  • Jakość: Klasa A++++
  • QC: Spróbuj po kolei przed statkiem

Tagi: htc u11, WEIWEI, lg lv3, życie u12, samsung smart, drzwiowe w oku otwór, obudowa u11, otwór na oczy, bumper do iphone 6s, 3 7V.

Produkty powiązane