Jumbo Half Dollar Shells 3 + 1 Set - Magiczna Sztuczka , Moneta I Pieniężna Magia

s16810

Nowy produkt

zł51.03 zł47.97

Opis wykonaj wiele efektów za pomocą dołączonego zestawu jumbo half dollars.Wyobraź sobie, że kończysz swoje монетную rutynę Midas, tworząc jeden wielki dolar pół, po których następują jeszcze trzy!Po wykonaniu standardowego sztuczki z matrycy monet zrób większą monetę, a potem jeszcze 3.Wreszcie, należy macierzy z gigantycznymi monet!Słoń monety doskonale nadają się do szybkiego raz, dwa, trzy, cztery --- szybko poruszających produkcji monet.Wysoko polerowane chromowane monety, które gnieżdżą się razem.Monety oferują inne możliwe procedury.

Płatność

- Akceptujemy wszystkie formy płatności.

- Wysyłamy paczkę w ciągu 1-4 dni roboczych, po tym jak otrzymałeś odszkodowanie w porządku.

Wysyłka

- Towar zostanie wysłany międzynarodowej gospodarczej usługą śledzenia nie.

- W normalnej sytuacji termin dostawy trwa około 5-50 dni roboczych, w zależności od tego, jaką usługę dostawy wybierzesz.

- Proszę pamiętać, że koszt dostawy nie obejmuje opłaty, lokalne podatki lub inne opłaty za import.Kupujący musi ponieść wszelkie cła, podatki, трафф lub wszelkie inne opłaty za import (jeśli dotyczy).Ponadto, ze względów bezpieczeństwa zastrzegamy sobie prawo do nie wysyłania towarów na niepotwierdzony adres.

Zasady zwrotu

- Niewłaściwy towar zostanie zaproponowana wymiana.

- Wymiana / zwrot zostanie wystawiony po otrzymaniu zwróconego towaru (musi być w oryginalnym stanie, na przykład, w tym opakowanie, instrukcja) .

- Kupujący ponosi odpowiedzialność za zwrot opłaty, w tym czasie jak będziemy ponosić odpowiedzialności za ponowne wysłanie honorarium.

- Jeżeli towar jest nieodebrane i zwrócone z powrotem do nas, kupujący ponosi odpowiedzialności za ponowne wysłanie opłata (druga wysyłanie).Jeśli zwracany towar, a kupujący chce zwrócić pieniądze, kwota zwrotu będzie minus początkowa opłata za S&H.

- Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek po upływie 45 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.

- Cała opłata za traktowanie przesyłki nie może być zwrócona.

- Magia-to wszystko o triki i tajemnice, i fakt, że większość przedmiotów zawierają tajemnice sztuczki i jak są one wykonane, nie możemy zaoferować żadnych zwrotów lub wymian na zakupione przedmioty.

Zadowolenie

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.Pozostawiając negatywną lub neutralną opinię, nie możesz rozwiązać ten problem!!

Dlatego, proszę,skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania lub skargi na towar, my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem dla ciebie.

Będę bardzo wdzięczny za to, aby dać nam szansę, aby rozwiązać ten problem i ponownie służyć państwu.

Jeśli jesteś zadowolony z towaru, proszę zostawić mi wszystkie pięć gwiazdek sprzężenia zwrotnego.

  • marka: ДИВОНИ
  • Podłoga: Unisex
  • Materiał: Metalowe
  • Numer Modelu: Gigantyczne Dolar Pół Pocisków

Tagi: 4 dolary, szczekacz, d świetnie, monety kopia Rosja, olbrzymia chińska moneta, lg stone, bar moneta, jumbo braid, torba dla monet bentoy, gigantyczne monety.

Produkty powiązane