Mellow Top NF-v6 Plated Copper Nozzle Durable Reduce Stick For 3D Printer Hotend dyszy M6 E3d V6 Hotend BLV Mgn Cube

s16827

Nowy produkt

zł29.05 zł27.31

Dobre wieści!Zespół NF oficjalnie przyłączyła się do naszej firmy, i cała seria wysokiej jakości produktów jest kontrolowana przez NF.

Dysza NF-B6 posiada wszystkie funkcje podobne dyszy Э3Д B6, zgodnego ze sterownikiem ogrzewania B6, strumień M6, używać postępową technologię produkcji, otrzymasz dzieło sztuki.Produkt został wykonany z oryginalnej precyzyjnej japońskiego sprzętu.Każdy otwór dyszy jest produkowany przy użyciu osobnej modelu, który jest bardziej standardowych i mniej podatne na błędy niż produkty innych firm.

Dysza Z Pokrytej Stopem Miedzi Stopu

Te dysze są zaprojektowane dla maksymalnej wydajności w wysokich temperaturach.Wykonane ze specjalnego wysokiej temperatury stopu miedzi z temperaturą mięknienia znacznie powyżej 500 C (w porównaniu z aluminiowymi końcówkami, które zaczynają tracić integralność po 350°C) i znacznie zwiększonej przewodności cieplnej, te miedziane dysze idealnie nadają się do zastosowań wysokotemperaturowych, doskonale pracuje z codziennych wątki, takich jak PLA, ABS i spoolWorks EDGE.Oprócz wysokiej temperatury cechy te dysze mają zaawansowane powłoki na bazie niklu, który znacznie zmniejsza przyczepność do tworzyw sztucznych, do jednostki.To świetnie nadaje się do codziennych nici, utrzymując rzeczy czyste i lśniące, ale szczególnie ważne w temperaturze powyżej 300°C, gdy silikonowy nosek nie może być używany.Użyj te dysze z naszymi pokryte brązowymi blokami do ostatecznego wytłaczanie wiązania!

Dlaczego Miedź?

Miedź ma więcej niż 3 razy większą przewodność cieplną niż mosiądzu i stopów miedzi pokryty powłoką, aby rozwiązać utlenianie, który występuje w miedzi w wysokich temperaturach.Mały efekt uboczny polega na tym, że wysoka masa termiczna miedzi również zwiększyć czas grzania, ale zapewnia ściślejszą kontrolę temperatury.Ten stop miedzi jest bardzo odporny na zmiany temperatury i nie zacznie mięknąć lub отжигаться, dopóki temperatura nie przekroczy 500°C. It idealnie pasuje do wysokotemperaturowych druku, z którym nie radzą sobie aluminiowe bloki grzejne.

Listę Pakietów:

Dysza NF-V6 z powłoką z miedzi X 1

  • marka: Soczysty
  • Kompatybilny: Blok sedno V6
  • Numer Modelu: 1CV6N
  • Typ Towaru: Dysza
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Nici: M6
  • Poziom procesu produkcyjnego: Najwyższy Poziom
  • Rozmiar: 12.5mm*7mm(0.49in*0.27in)
  • Użyj do: V6 hotend,Titan extruder Hotend ,BMG extruder Hotend,BLV mgn Cube
  • Uwaga: Inni biznesmeni mówili, że powłoka non-stick-to kłamstwo.

Tagi: brzęk, creality ender 3 pro ultrabase, tylna część telefonu iphone 7, kako dojrzałe, Profil akcesoriów do drukarek 3d, hotend, Drukarka druk 3d, v kształcie dyszy, podwójny хотенд e3d v6, Drukowanie 3d teflonu.

Opinie

Erin Parks
2020-11-27
5/5
Perfect fits the description and my expectations
Nleaphart
2020-11-28
5/5
Very satisfied. At my request, the seller provided me these nozzles for the magic dragon (thread M8 fine). Nozzle cut in the mass and really copper. Flawless plating.
Fire Fox In D
2020-12-31
5/5
The goods arrived after three weeks, very well packed, nothing was damaged in transport. It looks like a good quality product, polished from the inside.
Ghetto Jah
2020-09-02
5/5
Excellent fully recommended very good quality nozzles
Asdf 12 17
2020-12-22
5/5
Good quality! Recommended seller!!! I wish you and your family a good health!

Produkty powiązane