1 szt. MT2 MT3 MT4 FMB FMB22 FMB27 FMB32 M10 M12 M16 Mohsa frezarka uchwyt, czołowej router dysk drążek skrętny uchwyt

s16982

Nowy produkt

zł81.52 zł57.88

Drogi przyjacielu, jeśli nie możesz znaleźć to ,czego potrzebujesz, proszę, powiedz mi

Ten link jest w rozmiarze potrzeby, aby wybrać swój własny kolor elementu, widoczne na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się na monitorze komputera, tak jak monitory nie są kalibrowane tak samo.

Witam przyjaciele, linki są podzielone na 2 rodzaje, jeden z nich cały biały!Drugi czarno - biały!

Wyślemy produkty przypadkowo!Proszę, skontaktuj się z produktów, które masz!Dane techniczne

1. doskonała wytrzymałość i długą żywotność. 2. do cięcia płytek, twarda wkładka do stali. 3. wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej o wysokiej wytrzymałości i twardości.Nadaje się do stosowania na obrabiarkach CNC, nadaje się do cięcia płyt i płytek z węglika dla stali. Kupujący powinien przeczytać :1 jak gamę produktów flow volume, czasami brakuje na magazynie , dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie tego dziecka, prosimy skontaktować się z właścicielem, aby dowiedzieć się, czy słownictwa.Ogólna sytuacja nie brakuje na magazynie, w przypadku awarii ja szybko уведомлю towar , który wybierzesz, o zwrot lub innym produkcie, ale i zapytać wyraźnie lepiej byłoby swobodnie opóźniać swoją nadzwyczajnej sytuacji.

Wita zakład przesłanka wątpliwości, umówmy się zrozumienie samego produktu lub innych pytań .Wywołał niepotrzebną niezawodność .

3 .nasze wszystkie produkty są obsługiwane TenPay , a sub - sub - quality one price , a price for the final price , zakup niektórych towarów nie akceptuje ofertę !

Kupujący zwracają uwagę :zanim klienci zdobędą towar , proszę , uważnie rozważ, szanując wyniki siebie i unikaj fotografowania, nie kupuj !

4 : Wszystkie płatności i wysyłki, możemy szybko wyślemy po otrzymaniu pieniędzy !

5 : proszę obrazek brać po towaru i podejmij inicjatywę skontaktować się ja jak tylko pieniądze !

Wnioski kupujący otrzymał towar, nie ma żadnych problemów z przyjęciem towaru w danych okolicznościach , jak najszybciej potwierdzić otrzymanie w ciągu 1-2 dni , jeśli są problemy w czasie, aby szybko zgłosić Hao leczenie, nie otrzymał towar 1-2 dni potwierdzić lub skontaktować się z właścicielem .Kupujący, który otrzymał towar, zostanie uznana za kwalifikowaną .Następnie poprosił właściciela sklepu powiedzieć , że części zamienne lub towary, o których mowa, sklep nie ponosi odpowiedzialności !Proszę, kupujący wiedzą !

7 nasze wszystkie produkty , zanim zostaną one wydane, przechodzą rygorystyczne testy, absolutnie zapewniają integralność produktu.Klienci otrzymują produkt , który powinien być oglądany przed pracownikiem towarowy firmy transportowej , w przypadku uszkodzenia , niech personel wyda "dowód uszkodzonego towaru", a następnie zwróci towar firmą transportową, robię zakupy do wymiany.Jeśli расписываетесь za wadliwy towar po założeniu wymiany , zwrotu, restauracja nie podlega zwrotowi.Dziękuję! ! !

8 zalecana płatność "TenPay", można grać bezpośrednio pieniądze na konto powyżej , proszę , skontaktuj się ze mną przed wpłatą, wysyłam towar w ciągu 24 godzin .

Po zakupie :

Jeśli czujesz się zadowolony z naszych usług , proszę , daj mi pochwały^^, gdzie , jeśli nie jesteś zadowolony, prosimy o poinformowanie właściciela, aby dać ci szybki sposób, nie dają w komentarzach lub źle nie mają żadnego kontaktu w przypadku oceny, podczas gdy problem nie może być rozwiązany, i dam ci Właściciel umówić się zadowalającej odpowiedzi .

  • Prędkość Robocza: MM
  • Numer Modelu: FMB22 FMB27 FMB32
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Prowadzący: pasa transferu
  • Maksymalny Moment Obrotowy: MM
  • marka: NARZĘDZIA KAVTECNC
  • Aplikacja: Frezowanie

Tagi: wrzeciono maszyny плетельной, Klein instrumentalny pasek, nakrętka M10, bt30, router zacisk 10, wrzeciono mt3, obiektyw M12, młyn MT3, mt2, tokarka мт2.

Opinie

Frewil10
2020-09-04
5/5
Very fast delivery,, looks good

Produkty powiązane