K168 Profesjonalne Pędzle Do Makijażu Ręcznie Miękkie Niebieskie Беличьи Kozie Włosy Uchwyt Szczotki Pomarańczowy Uchwyt Kosmetyczne Макияжная Szczotka

s17082

Nowy produkt

zł61.24 zł58.18

Wysokiej jakości kozia wełna сайкохо plus niebieska wiewiórcza sierść, jest bardzo miękka w skórze.Stożkowy pędzel, zapewnia dobrą kontrolę podświetlenia.Weź trochę мелирующей pudru z końcówek włosów, delikatnie nałóż ją na strefie T, policzki, obszar podbródka.Rozmiar: cała długość 162 mm; długość włosów 35 mm; szerokość włosów 27 mm. Proszę, pozwól około 1 mm błąd ze względu na pomiar ręczny

Metoda 1: spalcie go, jeśli pachnie tak, jak my palimy ludzkie włosy, to włosy naturalne; jeśli pachnie tak, jak my palimy plastik, to włosy syntetyczne.Metoda 2: umyj go, po wyschnięciu włosy syntetyczne będą niemal takie same jak wcześniej, ale naturalne włosy staną się puszyste, jeśli nie придадите im kształt.wskazówki: jeśli nie chcesz, aby naturalne włosy były zbyt miękkie, należy owinąć je stroną zadrukowaną szmatką po myciu, a także dla dużej szczotki, można użyć ochronną siatkę szczotki, które wysyłamy, aby nadać im kształt.

Dla naszych naturalnych szczotek do włosów, choć próbowali poradzić sobie z tym, ale wciąż mają trochę naturalnego zapachu sierści zwierząt i zniknie w odpowiednim czasie, należy rozważyć, czy można go przyjąć lub nie, a także można użyć trochę komfortu, aby umyć go i ukryć zapach.

Wyczyścić szczotkę, przed użyciem go po raz pierwszy.Do codziennego czyszczenia zaleca się używać delikatnego detergentu do szczotek.Użyj następującej metody, aby utrzymać pędzel w czystości.Zaleca się cotygodniowe sprzątanie. 1. Używaj ciepłej bieżącej wody (starając się nie w pełni zanurzać podstawy włosia), aby pozbyć się jak największej ilości produktu.Spróbuj palcami, aby pozbyć się kawałków utknęły u podstawy głowicy szczotki. 2. umieść kroplę środka czyszczącego do szczotki wielkości grochu(lub dowolny miękki żel, na przykład szampon dla dzieci) w dłoni. 3. obrócić zarost w моющем narzędzia okrężnymi ruchami, aż pióro w pełni nie намылится. 4. umyć zarost, ściskając od nasady aż po końce, aby usunąć nadmiar wody. 5. powtarzaj tak długo, aż woda będzie całkowicie czysta i cały makijaż nie będzie usunięte z pędzla. 6. nadaj щетинкам ich pierwotny kształt, a następnie użyj niestrzępiącej się szmatki, aby wysuszyć każdą z piór, lub możesz dać im wyschnąć na powietrzu i umieścić je na tkaninę.Można również delikatnie wyczyścić zarost na papierowym ręczniku, aby usunąć gromadzeniu się.Lub można użyć ochronną siatkę szczotki, aby zachować kształt szczotki, kiedy ona prawie wyschła.Rada: myj pędzle na noc, aby były one suche i gotowe do użycia rano.

  • Materiał Uchwytu: Drzewo
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: Pierwszy Moment
  • Ilość sztuk: Jeden Blok
  • Używany Z: Pędzel Do Хайлайтера
  • Numer Modelu: H001961168
  • Typ Towaru: Pędzel Do Makijażu
  • Materiał Szczotki: Kozia Wełna

Tagi: Szczotka, szczotka wentylatora пинцеля, pędzel do makijażu twarzy, szczotka białka, ruda wiewiórka, pędzel Bailey, panieńskie historia, błękitna białka, pędzel do makijażu, pędzel do makijażu oczu.

Produkty powiązane