Avent Stackable Formula Milk Powder Dispenser/Food storage/Milk Container

s17192

Nowy produkt

zł22.70

Интрудукция: trzy indywidualnie герметизируемые banki - wygodne dla domu i w podróży.Może być skomplikowane i łączy między sobą - z wygodnym lejek w pokrywie bez bisfenolu A, ftalanów wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (PP), certyfikowanej żywności

Zasady zwrotu:

Wszystkie produkty są poddawane ścisłej kontroli jakości i testy, aby upewnić się, że są one w dobrym stanie przed wysłaniem.

Wadliwy produkt zostanie zaproponowana wymiana lub zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od otrzymania.Jednak towary powinny być zwrócone w oryginalnym stanie.Pokrywamy koszt wysyłki.Wysyłka

Proszę pamiętać, że państwa narodowe organy celne mogą pobierać cło na przywóz i/lub inne związane z nim opłaty - np. podatek od wartości dodanej, podatek od zakupu, opłaty celne, itp. Będziemy wdzięczni za zrozumienie tego, że nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie podatki lub opłaty pobierane przez urząd celny przy zakupie.Jeśli kupujący nie wie, ile (jeśli w ogóle) podatku od importu może być zobowiązany do zapłaty, prosimy skontaktować się z lokalnymi organami podatkowymi przed zakupem.

Zazwyczaj towary są wysyłane według międzynarodowej standardowej stawki ryczałtowej dostawy. (Air mail).Dziękuję za cierpliwość.Proszę dać nam czas, jeśli potrzebujesz express-obsługa przed wysyłką, i będziemy naliczać dodatkowe opłaty za wysyłkę.Poniżej znajdziesz czas przyjazdu w celach informacyjnych.Proszę, nie kupuj, jeśli nie możesz czekać.

Kraj

czas dostawy

Zwrot pieniędzy, jeśli

Azjatycka

5-15 dni

Ponad 30 dni

Stany Zjednoczone i Europa

Rosja

7 do 20 dni

30-50 dni

Ponad 40 dni

Ponad 60 dni

Inne kraje

14-30 dni

Ponad 60 dni

  • Materiał: PC
  • Grupa Wiekowa: Niemowląt
  • marka: Авент
  • Rodzaj Wzoru: Twarda
  • Typ: Pudełka Do Przechowywania I Bunkry
  • Skorzystaj z: Jedzenie
  • szablon: Trójwarstwowa
  • Materialna Charakterystyka: BPA free

Tagi: melonik, przechowywanie żywności, meble ubrania motyle, mały dozownik mleka, polarowa skóra, produkty mleczne, mleko, mleko w proszku, Formuła 1, samochodowy wzór, анионное naszyjnik.

Produkty powiązane