Liście piołunu suszonych ziół (Artemisia Vulgaris) Bylica Pospolita ORGANIC

s17226

Nowy produkt

zł76.75 zł69.07

Piołun blacha suszona trawa (Artemisia vulgaris) Bylica pospolita organiczna

Piołun ma wiele wspaniałych właściwości lecznicze.Starożytni opisywali jego naturę jako "gorącą do trzeciego stopnia", co odnosiło się do jego smaku, a do jego wewnętrznego ciepła.

Piołun ma niezwykłą ocieplenia właściwością, która działa szczególnie kojąco na dolne narządy-nerki, pęcherzyka żółciowego, wątroby, żołądka i żeńskie narządy płciowe.Można go używać do leczenia Kataru nerek i pęcherza moczowego lub dowolnego stanu, spowodowane zimnem (np. zimne stopy).

Największe właściwości lecznicze piołunu-jej korzyści dla układu rozrodczego kobiet.To może złagodzić problemy menstruacyjne, takich jak ПМТ, skurcze i nieregularność lub słaby wypływ krwi miesiączkowej.

Należy pamiętać, że jest to potężny эмманогог, a to znaczy, że należy go unikać w czasie ciąży, z wyjątkiem ostatnich etapów.Piołun także pomaga kobietom w okresie menopauzy.

Zrzeczenie się odpowiedzialności :

Te oświadczenia nie zostały ocenione przez urząd fda and drug administration.Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby.

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Składnik: Liść piołunu
  • Ilość sztuk: Combo
  • CZYSTA MASA: 250g/500g/1000g
  • Ilość: 1 worek

Tagi: marihuana thc herbe 10g, rozdrabniacz do trawy, Mirra, cedr, heat herbe, ruderalis trawa, męskie trawy, rozdrabniacz tytoniu, bio trawy, wazon z ziołami.

Produkty powiązane