Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,portret pełna NCKP044

s17254

Nowy produkt

zł193.57 zł123.89

Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,portret pełna NCKP044

Marka: KAKA Cross stitch

Nazwa produktu: zestawy do haftu

Zastosowanie: dekoracja domu/hotelu/biura & dar

Materiał włókien: bawełna i jedwab

Druk na płótnie: sprawdzian drukowany wzór

Asortyment Haftów: Pełna

Rodzaj płótna: Monomer

O ilości wątków: z 30% dużą ilością wątków, wystarczy absolutnym.

Porady: jeden вышивальную wątek można podzielić na 6 nitek, do tego 11ct,użyj 3 jednej nici do pikowania i 2 nici do tylnego ściegu.Nie należy używać nici w owczarni, inaczej produkcji nici będzie za mało.

Zewnętrzny cutton(prawdziwe zdjęcie)

Zdrowy

Stosując oryginalny eko-bawełna w Xinjiang, Chiny,wykorzystując dwa razy опаляющую technologię,oczyszczoną od 18 procesów,w celu osiągnięcia wysokiej wytrzymałości, dobry połysk, nie do zanikania,nie jest łatwo kupie doskonałą jakość.

Jedwabna nić(prawdziwe zdjęcie)

Piękna мерсеризация

Jedwabna nić jest wykonana z bawełny metodą rysowania, oleju silikonowego, o wysokiej stabilności stereotypów i barwienia,z jedwabistym połyskiem i tekstury,jasnym kolorze, silne poczucie trójwymiarowości, gotowy obraz realistyczny.

Bardzo wysoka dokładność

Korzystając z zaawansowanych w świecie urządzeń precyzyjnych,drukowanie niezwykle dokładne,absolutnie nie stronnicza,kolor jest jasny i łatwo identyfikowane.

Вышивальные Igły

Wytrzymałe i trwałe

Korzystanie z oryginalnych koreańskich profesjonalnych produkcji igieł,trwałych, trudno odkształcalnych przy zginaniu.Ostrze igły jest czysto,końcówki igły na siłę wprowadza palec w brzuch i również nie zranić rękę,okrągła głowica chroni ręce.

Wyświetlacz Wpływu Produktu

Wskazówka: powyższe zdjęcia są rzeczywistymi zdjęciami naszych produktów (CKA0001 Elk).Produkt, który otrzymasz, bo model jest inny, może być powyżej rozmiaru obrazu, kolory,liczby, itp. nie może być w pełni uzgodnione, to normalne zjawisko.

płótno i nici

TK pokazuje liczbę kwadratów w cal (2,54 cm).Im mniejsza liczba, tym większa kratka, tym większa liczba tym mniejsza kratka.

9CT odnosi się do дюйму, w tym kratki 9, z czterema wątki вышивальной linie haftu, trzy wątki вышивальной linii rowka, tkactwo bardzo prosta, nadaje się do czystego początkujących;

11CT-to cal, zawierający kratkę 11, z trzema nićmi вышивальной linie haftu, dwa wątki вышивальной linii rowka, nice tkania trudności umiarkowanego, idealny dla początkujących, zaawansowanych;

14CT-to cal, zawierający kratkę 14, z dwóch nici haftu linie haftu, z jednej nici haftu linii rowka, tkactwo bardziej skomplikowane, nadaje się dla zaawansowanych.

Ilustracja

Ilustracja wszystkim metody haftu ściegu

Środki ostrożności

1. tkanina złożyć dwa razy, tworząc "dziesięć" słownych fałdy, znaleźć centralny punkt przecięcia, zgodnie z rysunkiem centralnych punktów oznaczonych numerem linii, znaleźć odpowiednią вышивальной nici igły, w centrum tkanki igły do haftu.

2. na początku i na końcu nie przestańcie igłę węzłem, odstawić na około 1 cm nici i dociśnij tylną część tkaniny.

3. jeden kwadrat stanowi poślizgu pełnego ściegu, kolorowy blok na rysunku nie jest rzeczywisty kolor linii haftu.Proszę określić numer linii, zgodnie z numerem linii wyboru linii haftu.

4. najpierw wyszywana mniej, po wypełnieniu więcej.Dla dużego obszaru kolory najpierw kontur haftować na zewnątrz, a następnie wlewa się do środka.Do wzorów, które mają tylko dwa lub trzy kolory i potrzebują częstych szwy, można pracować z wieloma igłami jednocześnie.

5. szycie należy unikać z jednego obszaru do drugiego daleko od siebie.Bo linia haftu za ściereczką, zwłaszcza więcej ciemne linie, pojawią się na przedniej części płótna, więc proszę najpierw skończysz obszar, a następnie zacząć haftować innego obszaru.

6. вышейте kierunek, aby być konsekwentnym, aby narysować ścieżkę, aby uczynić pracę bardziej kolorowe, na wykresie haftu kończy ostatni krok-krawędź haka.

1. Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.A my odpowiemy w ciągu 24 godzin z wyjątkiem weekendów.

2. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, proszę, nie martw się.Można najpierw skontaktować się z nami.Obiecujemy, że postaramy się zrobić wszystko, aby ci pomóc.

3. Proszę zwrócić uwagę na różnicę czasu między nami.Pracujemy w Chinach.

Harmonogram naszego czasu pracy.

Ogólny problem

1.It wygląda bardzo trudno haftować, czy mogę go skończyć?

Często haftowane krzyżykiem przyjaciele powinni wiedzieć, że haftować czas, najbardziej ból głowy-to nie haft, ale większość czasu poświęca na punktowy kratkę.Jednak nasz krzyżyk Kaka - to precyzyjna drukowanie.Obraz drukowany na вышивальной tkanki, co eliminuje czas liczenia kraty.Więc to będzie dużo szybciej podczas zakończenia.

2.taki duży obraz mogę haftować długo, haftowania nićmi brakuje, jak to zrobić?

Nasz Kaka haftu wszystkie haftowane nici więcej, niż rzeczywista dawka 30%.haftowane z trzema nićmi, вышивальные nici będą większe.Ponadto, trzeba tylko pilnować budżetu produkcji nici, aby zapłacić odpowiednią opłatę, będziemy dożywotnio uzupełniać nici.

 • Sposób Pakowania Płótna: Składany
 • Asortyment Haftów: Pełna Haft
 • Rodzaj Wzoru: PORTRET
 • Skorzystaj z: Obrazy
 • Styl: Tradycyjny Chiński Język
 • Typ: Pakiet
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Druk Na Płótnie: Precyzyjny drukowany wzór
 • Nazwa produktu: zestawy do haftu krzyżykiem
 • Opakowanie Zewnętrzne: Kolorowe Pudełko
 • Ramka: No
 • Miejsce produkcji: Zhejiang, Chiny
 • Materiał: 100% bawełna
 • marka: NoEnName_Null
 • Chińska Marka: Kaka haftu krzyżykiem
 • Rodzaj Płótna: Monomer
 • numer produktu: NCKP044

Tagi: tkanina do haftu aida, zestaw dla cross-Стича, haft krzyżem knit, haft krzyżykiem, Haft Koralikami, rama do haftu, zestaw do haftu koronki krzyżykiem, Zestaw Do Haftu Krzyżykiem, haft konia, stopka do haftu krzyżykiem.

Produkty powiązane