10pin automatyczny wiązka przewodów wodoodporna wtyczka z tworzywa sztucznego wiązka przewodów hermetyczne złącze 1801606-1

s17274

Nowy produkt

zł22.70

opis przedmiotu:

Złącze z zaciskami i uszczelnieniami produkty powiązane :

Związane Instrukcje: 1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

Wysyłka towaru:

Towar jest wysyłany w ciągu 5 dni roboczych po pełnej płatności.Jeśli nie możesz uzyskać swoje produkty na czas, skontaktuj się z nami, sprawdzimy i naprawimy to dla ciebie w najbliższym czasie.Odpowiemy na twoje e-maile w ciągu 24 godzin jest w porządku.czasami niewielkie opóźnienie z powodu weekendu lub świąt.Jeśli nie można uzyskać nasze e-maile w ciągu 48 godzin, proszę sprawdzić swój spam lub skontaktuj się z nami na inny adres e-mail.

Kontakt:

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: Heidi
  • Numer Modelu: HD106-1.2-11 1801606-1 mężczyzna 1801600-1

Tagi: fatek plc, solidny odporny na wodę złącze przewodu, 2 mm wtyk bananowy, złącze wodoodporny, złącza mpx, złącza szpilkowe, przewód, bnc, automatyczny łącznik, łącznik Anderson.

Produkty powiązane