1 para USB Powered Heating Gorący Winter Hand Warmer rękawice do prania plug and play dzianiny pluszowe USB, elektryczne, grzewcze rękawice

s17656

Nowy produkt

zł27.80 zł15.59

1 para USB Powered Heating Gorący Winter Hand Warmer rękawice do prania plug and play dzianiny pluszowe USB, elektryczne, grzewcze rękawice

Cechy:

1. źródło zasilania USB 5V: najnowsza grzewcza rękawica-to źródło zasilania USB 5V.Bezpieczne źródło zasilania jest bardzo wygodny w użyciu i łatwo dostępne.Wystarczy podłączyć go do portu USB KOMPUTERA, przenośnego źródła zasilania, ładowarki lub zasilacza 5V.Nowy projekt przynosi nie tylko ciepło, ale i mody.

2. wygodne ogrzewanie: temperatura wody grzewczej wynosi około 40-55°C, co jest najbardziej wygodne temperatury zakres dla ludzkiego ciała.Można regulować trzy biegi.Nasz temperatura nie sprawi, że będziesz czuć się sucho.

3. rękawice na полпальца z раскладушками dla palców: jego полпальца są przeznaczone do pisania lub grania w gry, ale z klapką dla palców ułożone temu.Zwolnij przycisk, aby rozwinąć z klapką dla palców, aby ogrzać koniuszki palców, jeśli nie piszesz.

4. jednostronne ogrzewanie: na tylnej stronie rękawice jest grzałka, która może ogrzewać do tyłu ręce, aby przyspieszyć wzrost temperatury i równomiernie ogrzewać ręce.Grzałka wykorzystuje dalekie promieniowanie podczerwone (far infrared carbon fiber), który jest trwały i skuteczny.

5. niesamowita jakość: wysokiej jakości dzianiny pluszowe, super miękkie, super elastyczna, zapewnia pełną elastyczność dla twoich rąk i palców, przy swobodnym ruchu.Co ważniejsze, jego trwałe, eleganckie drutach i подшивание sprawiają, że trwałe.

Dane techniczne:

Tytuł: USB, elektryczne, grzewcze rękawice

Materiał: dzianiny pluszowe

Kolor: czarny, brązowy

Napięcie prądu: 5V

Kabel USB: około 1,5 m/59,06 cala długości, jeden na dwóch

Трехскоростная regulacja temperatury: wysoka transmisja: około 47℃~55℃, średnia transmisja: około 43℃~47℃, małe transmisja: ~ 40℃~45℃

Rozmiar: około 18*12.5*2 cm/7.09*4.92*0.79 cal

list przewozowy:

1 para grzejników wykonane są rękawice

Uwaga:

1. proszę wyłączyć zasilanie przy wyjściu lub nie jest w użyciu, aby uniknąć wypadków spowodowanych zbyt wysoką temperaturą nosić rękawiczkę, spowodowane długotrwałym nagrzewaniem.

2. wyjąć element grzejny w praniu ubrania i rękawice można prać oddzielnie.Jeżeli element grzejny styka się z wodą, proszę, pozostaw je do całkowitego wyschnięcia przed użyciem.

3. Moc znamionowa produktu wynosi 5 w 0.76 A. Do nie używać przenośne źródła zasilania powyżej 5 w, zasilacze komputerowe interfejsy USB.USB-C powyżej 3,0. (gdy napięcie wyjściowe przekracza 5 B2 a temperatura grzania nosić rękawiczkę będzie zbyt wysoka, co może prowadzić do oparzeń.)

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Materiał: Polyester
  • Cechą: Wodoodporny
  • Podłoga: Uniwersalny
  • Numer Modelu: Zimowe rękawice Полупальцовые
  • Typ: Połowa Palca

Tagi: kobiety w rękawiczkach, rękawice z podgrzewaną wodą exo, usb grzałka do rąk, podgrzewacz filiżanek, seks elektryczne rękawice, joga set kobiety, rękawice z zielonej lisy, ręcznego nagrzewnica, sim usb hamulec ręczny, bateria rękawic z podgrzewaną wodą usb.

Produkty powiązane