29-105 szt. blok konstrukcyjny 3D utwór zabawka Marmurowa wyścig uruchomić Labirynt piłki utwór DIY budowa bloki Labirynt rur puzzle klocki

s17801

Nowy produkt

zł45.09 zł31.55

Opis

Materiał: plastik Wprowadzenie funkcji: jest to nowy, twórczy tytuł piłkę DIY, ręczne ruch w mózgu, przez myślenie mózgu, może być kreatywny i wcielać się w różne labiryntowe utwory.Produkt posiada żywe kolory i dobra jakość.Montaż-to szczęśliwy proces.Po montażu koraliki można zwinąć do środka, pozwalając dziecku opuścić koraliki z góry na dół.Czasami miejsce, gdzie one się znajdują, znacznie różni się od tego miejsca, gdzie spadają, i dziecko będzie czuć się szczególnie zadowolony. .Może poprawić duch badania dziecka. 100% nowy i wysokiej jakości.Uwaga: 1.Proszę pozwolić 1-2cm różnice ze względu na pomiar ręczny, dzięki. 2.Proszę, zrozumcie ze względu na różnice w oświetleniu lub ekranie komputera, więc nie mogę zagwarantować, że zdjęcia i rzeczywisty kolor na 100% są takie same.

  • Numer Modelu: Blok
  • Temat: Zatrudnienie
  • Materiał: Plastik
  • Przedział Wiekowy: 5-7 lat
  • Ostrzeżenie: Nie jedz

Tagi: marble maze, 3d blok, blokowy konstrukcja, magiczna ścieżka, marble run duploed, zjeżdżalnia marmurowa ścieżka, e rura, marbl run, drewno, marmur, lego duplo marble run race maze ball.

Produkty powiązane